Profitrade

O nas

Specjaliści w dziedzinie pralnictwa​

Firma PROFITRADE od 2005 roku jest importerem i generalnym dystrybutorem w Polsce renomowanych producentów europejskich. Posiadamy tysiące zrealizowanych instalacji w całej Polsce. Wyposażamy kompleksowo pralnie wodne i chemiczne. 

Bazując na naszym doświadczeniu, oferujemy najwyższej jakości produkty: pralnicowirówki, pralnice, maglownice i prasownice, suszarki bębnowe, agregaty do prania chemicznego, stoły prasowalnicze, manekiny, prasy, wózki i regały pralnicze, wytwornice pary oraz usługi, takie jak: projekt, fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, montaże i remonty, bezpłatne szkolenia i dostawy. Zapraszamy do współpracy!

Zapewniamy obsługę klienta od A do Z przez cały czas istnienia Twojej pralni. 

Nasz zespół złożony jest ze specjalistów i pasjonatów, którzy branżę pralniczą znają od podszewki.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i sprawdzone rozwiązania finansowania inwestycji.

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia co przekłada się na ogromną wiedzę w dziedzinie pralnictwa.

Od nas dostajesz więcej, niż tylko sprzęt

Dbamy o jakość i zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by klient otrzymał wsparcie najwyższej jakości w każdym etapie otwarcia oraz działania pralni.

Finansowanie

Zapewniamy pełne wsparcie w temacie finansowania inwestycji i fachową pomoc z wyborem rozwiązania, dobranego indywidualnie do każdego klienta.

Dystrybucja

Poza sprzedażą zadbamy o to, by Twoje maszyny zostały bezpiecznie przetransportowane z magazynu producenta, a następnie zamontowane.

Informacja

Oferujemy profesjonalne szkolenia w całym zakresie działania pralni oraz profesjonalne doradztwo i pomoc przez całkowity okres jej funkcjonowania.

Wsparcie

Posiadamy punkty serwisowe w całym kraju i własny magazyn części zamiennych. Gwarantujemy Państwu pełną obsługę posprzedażową.

Kontakt

Obsługa klienta, części zamienne:
+48 530 764 468

Zapytania ofertowe i techniczne:
+48 530 719 619

Dane firmy

PROFITRADE Paweł Brzozowski
ul. Klonowa 84
05-240 Tłuszcz
NIP: 125-102-27-61

Biuro handlowe

PROFITRADE
ul. Spedycyjna 22
03-191 Warszawa
Pon-Pt: 8:00 - 16:00