Generalny dystrybutor producentów GIRBAU i LACO w Polsce

Specjaliści w dziedzinie
pralnictwa​

Firma PROFITRADE od 2005 roku jest importerem i generalnym dystrybutorem w Polsce renomowanych producentów europejskich, takich jak Girbau, Laco, Foltex, Danube, GMP, Pony. Posiadamy tysiące zrealizowanych instalacji w całym kraju. Wyposażamy kompleksowo pralnie wodne i chemiczne.

Zapraszamy do
współpracy!

Bazując na naszym doświadczeniu, oferujemy najwyższej jakości produkty: pralnicowirówki, pralnice, magle, suszarki bębnowe, agregaty do prania chemicznego, stoły prasowalnicze, manekiny, prasy, wózki i regały pralnicze, wytwornice pary oraz usługi, takie jak: projekt, fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, montaże i remonty, bezpłatne szkolenia i dostawy. Zapraszamy do współpracy!

Obsługa klienta

Zapewniamy obsługę klienta od A do Z przez cały czas istnienia Twojej pralni. Wspieramy Cię na każdym kroku - od momentu wyboru lokalu po instalację urządzeń, przeszkolenie pracowników oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Kadra

Kluczowym zasobem każdej firmy są ludzie. Z PROFITRADE jesteście Państwo pewni, że macie do czynienia z osobami, które znają branżę pralniczą od podszewki. Nasz zespół składa się z osób, które mają wieloletnie doświadczenie w sektorze pralnictwa - prowadziły własną pralnię, pracowały w tej branży jako sprzedawcy czy technolodzy. Dlatego idealnie rozumiemy potrzeby klienta i jesteśmy w stanie im sprostać.

Finanse

Zapewniamy przemyślane rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy możliwość płatności w ratach oraz kontakt z naszym doradcą ds. leasingu.

Doradztwo

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia co przekłada się na ogromną wiedzę w dziedzinie pralnictwa. Sprzedajemy nie tylko produkty ale też rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pozwoliło to nam na zyskanie zaufania wśród klientów i realizację kilkuset projektów pralniczych.

Skontaktuj się z nami